• GODZINY PRZYJĘĆ
  • | Oddział w Sosnowcu: pon.-pt. 08:00-20:00 sob. 08:00-13:00 |
  • | Oddział w Zawierciu: pon.-pt. 08:00-20:00 |

Twoje Zdrowie jest Najważniejsze.

NZOZ DENTYSTYKA ZAWIERCIE

STOMATOLOGIA
LASEROWE ZABIEGI

STOMATOLOGIA

Lekarz dentysta podczas pierwszej wizyty określi rodzaj problemu i zaproponuje leczenie zorientowane na usunięcie dolegliwości. Bez bólu i przy użyciu nowoczesnych metod dentysta zadba o to aby pacjent mógł prezentować piękny uśmiech a problemy z uzębieniem zostały ostatecznie zlikwidowane.

LEKARZ RODZINNY

LEKARZ RODZINNY

Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczy usługi z zakresu opieki zdrowotnej ubezpieczonym Pacjentom, którzy dokonali wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ, poprzez złożenie deklaracji. Bezpłatnie można dokonać wyboru lekarza/pielęgniarki/położnej

GINEKOLOGIA

GINEKOLOGIA

W naszym gabinecie macie Państwo możliwość skorzystać z profesjonalnej opieki lekarza ginekologa. Dzięki kompleksowemu badaniu ginekologicznemu kobiet w każdym wieku możliwe jest określenie w jakiej kondycji znajdują się narządy płciowe oraz drogi rodne. Wszystkie elementy badania.

PSYCHOLOG

PSYCHOLOG

W naszej przychodni przyjmuje

psycholog mgr Klaudia Janus,

która z pełną gotowością i zaangażowaniem oferuje wsparcie w sferze zdrowia psychicznego.

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Sedacja – gaz rozweselający Zapraszamy do zapoznania się z nową, przyjazną i bezpieczną metodą walki ze stresem i bólem związanym z wizytą w gabinecie stomatologicznym – SEDACJĄ WZIEWNĄ. W metodzie tej stosuje się gaz rozweselający, czyli mieszaninę podtlenku azotu (N2O) i tlenu (O2).

ŁATWY DOSTĘP DO BADAŃ LABOLATORYJNYCH 100%
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW 99%
PACJENTÓW PRZYJMOWANYCH W DNIU ZGŁOSZENIA 100%
PACJENT JEST NAJWAŻNIEJSZY 100%

ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

N.Z.O.Z Dentystka to placówka, w której lekarz oraz personel na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro pacjenta.
Wiedza oraz doświadczenie jakie zdobyliśmy od wielu lat funkcjonując w służbie zdrowia oraz nowoczesny sprzęt pozwala nam na kompleksowe leczenie problemów naszych pacjentów.